Werkplaats
Waar?
Quintus, centrum voor kunst en kunsteducatie
Vloeddijk 38, Kampen
Wanneer?
Zaterdag ochtenden 10:00 – 12:30
1, 8, 15, 22, 29 maart
en 5 april
Prijs
6 lessen €136,50
€22,75 per les
Over Quintus en de Zeefdrukcursus
Deze zeefdruklessen worden georganiseerd in samenwerking met Quintus, een kunstencentrum dat een breed aanbod heeft op het gebied van kunst en cultuur. Van tekenen, schilderen, grafiek en keramiek tot dans, theater en muziek – Quintus is dé plek waar creativiteit tot bloei komt.
Al vier jaar werk ik met veel plezier samen met Quintus. De werkplaats waarin de lessen plaatsvinden, is van alle gemakken voorzien en biedt alles wat je nodig hebt om aan de slag te gaan met zeefdrukken.
Om deel te nemen aan deze cursus meld je je aan via de website van Quintus. Zij verzorgen de administratie, zoals het verwerken van je aanmelding, het versturen van een bevestiging en een uitnodiging met alle praktische informatie (ongeveer een week voor aanvang). Ook de facturatie verloopt via Quintus.
Je kunt erop vertrouwen dat Quintus alles soepel regelt, zodat jij kunt genieten van zes weken lang wekelijks een heerlijke creatieve ochtend!